logo3citi.png

szkoła artystyczna

PATI
GOLA
wokal

Czarny głos w białym ciele. Specjalistka od barwy głosu, śpiewu w głosach, tworzenia współbrzmień idealnych i doskonalenia słuchu harmonicznego. Pati pomoże Ci odkryć i uszlachetnić Twoją, niepowtarzalną barwę głosu. Jest założycielką szkoły artystycznej
3 City Voices.
Ulubionym gatunkiem muzycznym Patrycji jest Soul Jazz i w takim właśnie klimacie nagrała materiał na swoją płytę. Pati jest jedną z czołowych wokalistek sesyjnych w tym kraju. 
Jej niezwykły głos można usłyszeć na płytach niemal wszystkich gwiazd polskiej sceny muzycznej.
Pati jest pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła wokalistykę na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej w Katowicach.

LUIS EDUARDO GRANADO PRINCIPE
taniec

Tancerz, choreograf, wokalista i aktor musicalowy, prosto z Ameryki Łacińskiej. Gorący, latynoski temperament, wrażliwość artysty i emanowanie radością życia to nieodłączne cechy Luisa. Luis to tytan pracy, nieustająco doskonalący swoje warsztatowe umiejętności. Wybitnie utalentowany i konsekwentny. Salsę i Reggaeton to jego rodzime style tańca, z którymi wyrastał od małego. Jest obsadzany w teledyskach i rolach musicalowych. Jego talent można podziwiać m.in. na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni w jednej z głównych ról, w musicalu "HAIRSPRAY". Na zajęciach nauczysz się od niego profesjonalizmu, ekspresji ruchu, i latynoskiego flow. Zajęcia z Luisem to nie tylko czysta radość, ale także wyjątkowa nauka muzykalności i poczucia rytmu. Z jego pomocą nauczysz się jak wyrażać muzykę na scenie poprzez ciało..

NASZ TEAM 

EWA
SZWAJLIK
wokal

W jej żyłach płynie krew z mocą rocka. Jest pasjonatką emisji głosu, wciąż pogłębiającą wiedzę w technikach i nurtach tej dziedziny.
Była wieloletnią wokalistką i frontmanką malborskiego zespołu rockowego SHIRE, oraz tczewskiego zespołu GTC, a także projektu BIAŁA KIEŁBASA współtworzonego z muzykami zespołu AJAGORE. 
Na scenie jest dzika i ekspresyjna, jako trener wokalny jest wnikliwa, konsekwentna i cierpliwa.
Ewa jest czynną wokalistką i  pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła wokalistykę na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej w Katowicach.

DOMINIKA
KURDZIEL
wokal,aktorstwo

Wokalistka, aktorka, kreatorka.
Specjalistka od interpretacji piosenki, wydobywania emocji i wyrazu artystycznego. Charyzma to jej drugie imię. Dominika jest laureatką wielu konkursów i festiwali. Zdobywczynią statuetki "Karolinki" na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, oraz pierwszej w historii konkursu nagrody Grand Prix na Konkursie Poezji Śpiewanej w Olsztynie. Zajęcia prowadzi z dużą dawką humoru i ciepła. Nauczysz się od niej jak wzbudzać w odbiorcy emocje i jak twórczo kreować i umacniać swoją
osobowość sceniczną
Dominika jest czynną wokalistką i  pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła wokalistykę na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej w Katowicach.

NATALIA
KŁODNICKA
wokal,aktorstwo,taniec

Praca z dziećmi to jej pasja i radość. Swoje umiejętności zawodowe przekazuje dzieciom poprzez zabawę, w sposób łagodny, wesoły i empatyczny. Jest wokalistką, aktorką i tancerką. Występuje w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Jest obdarzona niezwykle ciepłym i czystym wokalem. Na zajęciach prowadzonych przez Natalię nauczysz się jak można łączyć różne dziedziny sztuki. Osoby niezdecydowane, lub dopiero kształtujące swoje artystyczne upodobania doświadczając styczności z trzema dziedinami sztuki -  ze sztuką wokalną, aktorską i taneczną, mogą uświadomić sobie, która z tych dziedzin jest ich prawdziwą pasją i którą w przyszłości będą chciały rozwijać i pielęgnować.

MICHAŁ
CYRAN
taniec

Choreograf, tancerz, aktor, reżyser. Perfekcjonista o niespożytych pokładach energii. Słowa "nie mogę, nie da się" nie istnieją w jego słowniku, zastępuje je zdaniami typu "zrobisz to, jest bardzo dobrze, a teraz  powtórzmy to jeszcze raz". Jest absolwentem Państwowego Studium Wokalno - Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni oraz Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Zarządzania. Jego niezwykły talent został szybko dostrzeżony, a jego umiejętności taneczne i choreograficzne zostały bardzo szybko docenione. Jest jednym z najbardziej rozchwytywanych tworcow choreografii w polsce. Jego choreografie można podziwiać w spektaklach wystawianych w Teatrach Muzycznych: w Gdyni, Olsztynie, Warszawie, na Śląsku, Toruniu, Łodzi.
Jest tancerzem i choreografem wszechstronnym, w swoich choreografiach czerpie z wielu opanowanych przez siebie stylów muzycznych takich jak: Brodway Dance, Hip - Hop, Jazz, street jazz, Funky, Step. Podczas zajęć z Michałem zatańczysz do jego wyjątkowych autorskich choreografii, w których ważne sa na równi techniki taneczne jak i emocjonalnośc wyrazu artystycznego.