top of page

szkoła artystyczna

logo 3 CITY KOŁO.png

NASZ TEAM 

PATI.jpg

PATI
GOLA
wokal

Czarny głos w białym ciele. Specjalistka od barwy głosu, śpiewu w głosach, tworzenia współbrzmień idealnych i doskonalenia słuchu harmonicznego. Pati pomoże Ci odkryć i uszlachetnić Twoją, niepowtarzalną barwę głosu. Jest założycielką szkoły artystycznej
3 City Voices.
Ulubionym gatunkiem muzycznym Patrycji jest Soul Jazz i w takim właśnie klimacie nagrała materiał na swoją płytę. Pati jest jedną z czołowych wokalistek sesyjnych w tym kraju. 
Jej niezwykły głos można usłyszeć na płytach niemal wszystkich gwiazd polskiej sceny muzycznej.
Pati jest pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła wokalistykę na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej w Katowicach.

EWA_3 CITY.jpeg

EWA
SZWAJLIK
wokal

W jej żyłach płynie krew z mocą rocka. Jest pasjonatką emisji głosu, wciąż pogłębiającą wiedzę w technikach i nurtach tej dziedziny.
Była wieloletnią wokalistką i frontmanką malborskiego zespołu rockowego SHIRE, oraz tczewskiego zespołu GTC, a także projektu BIAŁA KIEŁBASA współtworzonego z muzykami zespołu AJAGORE. 
Na scenie jest dzika i ekspresyjna, jako trener wokalny jest wnikliwa, konsekwentna i cierpliwa.
Ewa jest czynną wokalistką i  pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła wokalistykę na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej w Katowicach.

DOMI.jpg

DOMINIKA
KURDZIEL
wokal

Wokalistka, aktorka, kreatorka.
Specjalistka od interpretacji piosenki, wydobywania emocji i wyrazu artystycznego. Charyzma to jej drugie imię. Dominika jest laureatką wielu konkursów i festiwali. Zdobywczynią statuetki "Karolinki" na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, oraz pierwszej w historii konkursu nagrody Grand Prix na Konkursie Poezji Śpiewanej w Olsztynie. Zajęcia prowadzi z dużą dawką humoru i ciepła. Nauczysz się od niej jak wzbudzać w odbiorcy emocje i jak twórczo kreować i umacniać swoją
osobowość sceniczną
Dominika jest czynną wokalistką i  pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła wokalistykę na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej w Katowicach.

bottom of page