top of page
logo3citi.png

szkoła artystyczna

Rudaś.jpg

23.02.2020 

WARSZTATY WOKALNE

Z

MICHAŁEM RUDASIEM

IMPROWIZACJA WOKALNA // ŚPIEW INDYJSKI

 

SZKOŁA WOKALNA 3CITY VOICES ZAPRASZA

NA KOLEJNE FASCYNUJĄCE WARSZTATY W GDYNI

KTO WIE, TEN WIE, ŻE MICHAŁ RUDAŚ TO JAKOŚĆ SAMA W SOBIE,

KTO NIE WIE, TO WARTO WIEDZIEĆ, ŻE TO MISTRZ EMISJI GŁOSU, IMPROWIZACJI WOKALNEJ A TAKŻE ŚPIEWU INDYJSKIEGO - ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU - NAPRAWDĘ WARTO:)
ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY POD NUMEREM TELEFONU :
609 036 413

     

 

 

 

 

data: 23.02.2020

miejsce: Gdynia

czas trwania: 4h

koszt: 150 zł
zgłoszenia telefoniczne: 609036413
zgłoszenia mailowe: 3cityvoices@gmail.com

 

W programie warsztatów:

-zgłębianie tajników klasycznego śpiewu indyjskiego (styl hindustani) wraz z praktyczną nauką śpiewu w tym stylu

- nauka utworów reprezentujących różne gatunki: od pełnych mistycyzmu klasycznych rag i starożytnych mantr, poprzez romantyczne gazale, energetyczne pakistańskie pieśni qawwali do tanecznych piosenek Bollywood

- poznawanie różnych skal muzycznych i improwizacja oparta na nich

- praktykowanie i doskonalenie swobodnej improwizacji wokalnej (tzw. wokaliz) w stylu india-fusion lub swoim własnym, zarówno indywidualnie poprzez budowanie opowieści, jak i w dialogu z innymi - rozwój wyobraźni muzycznej, pokonywanie barier w śpiewaniu “prosto z serca” oraz rozwój komunikacji muzycznej w grupie.   

•Zajęcia mają charakter zarówno grupowy jak i indywidualny, gdzie każdy ma szansę wielokrotnie zaprezentować się solowo

•Warsztat nie tylko dla miłośników muzyki indyjskiej, ale również dla tych, którzy w swoim rozwoju muzycznym poszukują nowych inspiracji

•Zajęcia dla wokalistów zawodowych jak i początkujących oraz wszystkich, którzy po prostu kochają śpiewać

Michał Rudaś 

Michał Rudaś to artysta nominowany do nagrody fonograficznej Fryderyk 2010 w kategorii Nowa Twarz Fonografii oraz laureat nagrody Jury Sopot Top Trendy Festival 2009. Wokalista znany w Polsce z programów rozrywkowych tj. Jaka to melodia, Taniec z gwiazdami, The Voice of Poland i Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a w Indiach ze swoich sukcesów w muzycznym telewizyjnym talent show “Dil Hai Hindustani” (2018), którego był półfinalistą.

Michał Rudaś jest wieloletnim uczniem mistrza ragi indyjskiej Anupa Misry, profesora Sankrit Univerity w Varanasi w Indiach. Ma na koncie 4 albumy, w tym 3 głęboko inspirowane muzyką indyjską: “Shuruvath” ,„Changing” oraz wydany z zespołem Healing Incantation album "Mystic India".
Współtwórca projektu koncertowego „Mistyczne Indie”, w którym wraz z zespołem Healing Incantation wykonuje klasyczną muzykę indyjską oraz “Natya-Raaga”, łączącym klasyczną muzykę indyjską i  taniec kathak. 

Michał Rudaś specjalizuje się jako jedyna osoba w Polsce w prowadzeniu warsztatów wokalnych z szeroko rozumianego śpiewu indyjskiego.

Michał Top.jpg
          FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dziękujemy za przesłanie :)

logo3citi.png

szkoła wokalna

bottom of page